Brother ScanNCut DX Mat CADXMATS12, 12" x 12" Scanning Mat, Non-Tack to Convert Materials into Custom Designs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
Specially designed for scanning materials up to 1 mm in thickness, such as photos, artwork and delicate papers. The scanning mat ensures a stable scanning quality.
  • INCLUDES: One 12" x 12" reusable scanning mat capable of scanning materials up to 11.68” x 11.76” (296.7mm x 298.8mm) and 1mm thick. Do not use for cutting